.

.

New
LM32007P LM32P07 LM32P073 LM32P0731 LCD екран панел бесплатен превозот

LM32007P LM32P07 LM32P073 LM32P0731 LCD екран панел бесплатен превозот

DEN 2839.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.

LM32007 P LM32 P07 LM32 P073 LM32 P0731 LCD екран панел бесплатен превозот

Детали

Бренд Име:
Wisecoco
Големина:
5.7''
КОЛИЧИНА:
500
Состојба:
оригиналниот
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
Екран На Допир
Свеж

Избор на клиенти