.

.

New
1PC/Многу за полнење За Motorola МОТО G3 G 3-та Генерација XT1544 XT1550 XT1540 XT1541 XT1542 LCD Дисплеј +Екран на Допир Digitizer Црно Бела Боја

1PC/Многу за полнење За Motorola МОТО G3 G 3-та Генерација XT1544 XT1550 XT1540 XT1541 XT1542 LCD Дисплеј +Екран на Допир Digitizer

DEN 830.00
DEN 830.40

Стока
Достапно.

Ние нудиме 30 дена квалитет гаранција по приемот ,за производи добиени над 30 дена ние го задржуваме нашите правото да го одбие било надомест .
Во Однос На Контрола На Квалитет
Нашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет.Или имате било истрага ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за конечно решение ,нека спор се на вашиот последен избор како што е најниска цена и повеќето цена начин да се реши проблемот . Испорака
Парцела ќе биде договорено за време од 48 Часа по потврдена плаќање , и следење на број ќе се пополни и клиентите би можеле да ги пратите логистички процес од страна подолу поврзување respectly . Ние нудиме гаранција од еден месец база на нормална употреба и нема да ја преземе одговорноста поради вештачки штета ( пад пауза ,вода најавени итн. Во Врска Со Производот Гаранција
1.Но, тоа ќе биде купувачот одговорност да се плати кога само во случај обичај должност направат . Ако производот е неисправен кога ќе примите , ве молиме да не информирате во рок од 3 дена по приемот и го испрати назад со комплетен пакет ( како што е нашата компанија гаранција налепница /LCD ламиниране/оригиналниот пакет итн ) во рок од 7 дена преку препорачана пошта за замена или враќање на средствата . Ние нема да преземе одговорност за задоцнување или погрешно примачот должи на клиент остави невалидни или undeliverable адреса .

Детали

боја:
Црна без алатки, Бела без алатки, Црна со алатки, Бела боја со алатки
Резолуција На Екранот:
1280x720
Компатибилен Бренд:
Motorola
Број На Модел На:
За Motorola Мото G3 G 3-та Генерација
Бренд Име:
Маглива убавина
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Потекло:
Guangdong Кина
Боја на располагање:
црна, Бела
КК Инспекција:
Тест еден по еден
is_customized:
Yes
квалитет:
ААА
LCD Комплет:
Yes
Акции:
на располагање
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Свеж

Избор на клиенти