.

.

New
Srjtek За Asus Zenfone Одат 5 Лајт ZB500KG Целосна LCD Дисплеј на Допир Digitizer Стакло Собранието/Со Рамка 5.0 инчен LCD ZB500KG

Srjtek За Asus Zenfone Одат 5 Лајт ZB500KG Целосна LCD Дисплеј на Допир Digitizer Стакло Собранието/Со Рамка 5.0 инчен LCD ZB500KG

DEN 919.00
DEN 1080.96

Стока
Достапно.

Ако екранот може да работи добро ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди posotive повратни информации,доколку стоката не може да работи добро ,ве молиме да не ни остави негативни преглед.Изборот на "LCD Само" или "Без Рамка ", што значи оваа стока вклучуваат : LCD со екран на допир, но без рамка ;"LCD Со Рамка ", што значи тоа е екран на допир и LCD екранот и со тоа рамка
2.Копија стоката е нова стока ,многу поевтини;Оригиналната стока исто како и екранот на телефонот
3. 100% Нови & 100% Тестирање И Во Штркот & Силна Пакување & Брза Испорака & Бесплатен Превозот И Следење На Број
Напомена :
1. Ако екранот може да работи добро ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди posotive повратни информации,доколку стоката не може да работи добро ,ве молиме да не ни остави негативни преглед. Ве молиме проверете со вашиот модел на телефон ,не го купи погрешно 4.ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот
Вистински Слики :
Опис : 1. Оваа стока е замена на екранот ,а не на телефон 2.ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот
. Проверете го моделот на вашиот телефон ,не го купи ред
2 .0 инчен За Asus Zenfone Одат 5 Лајт ZB500 KG Целосна LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Стакло Собранието За ZB 500 КИЛОГРАМИ
Опис :
1. На овој линк е вклучуваат : Еден компјутери на екранот ;збир на Алатки ;На Лепак
3. Ве молиме не држи го на вашиот телефон пред да тест на екранот за да можат да работат
3.

Детали

боја:
Без Рамка Црно, Со Црна Рамка
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
за Asus ZenFone Оди ZB500KG
Бренд Име:
ASUS
Компатибилен Бренд:
ASUS
Резолуција На Екранот:
1280x720
Големина:
5.0 inch
Број На Модел На:
за Asus ZenFone Оди ZB500KG
боја:
Црна
време на испорака:
1-2 работен ден
statu:
Тестирање Пред Превозот
функција 1:
За Asus Zenfone Одат 5 Лајт
функцијата 2:
за zb500kg
Функција 3:
за zb 500 kg
Употреба 1:
за Asus ZenFone ОДИ ZB500KL ZB500KG
Употреба 2:
за asus zb500kg
Свеж

Избор на клиенти