.

.

New
LTPro Гаранција Работи LCD Дисплеј +Екран на Допир Digitizer Собранието За ZTE ѕвезда 1 s2002 star1 Мобилен Телефон на Поправка Делови

LTPro Гаранција Работи LCD Дисплеј +Екран на Допир Digitizer Собранието За ZTE ѕвезда 1 s2002 star1 Мобилен Телефон на Поправка

DEN 1322.00
DEN 1391.52

Стока
Достапно.

Тоа е совршено компатибилни со : За ZTE ѕвезда 1 s2002 star1 . Тестирани пред превозот и 100% работи добро.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој. Одличен за по-продажба на услуги .Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови или времето отпад на царинење и така натаму,ве молиме почекајте трпеливо.Ние го прифаќаме Безбедно и Полесно платат онлајн( Зачувам )Преку Credit Card.pls испратите вашата исплата за вашиот објект наскоро.Ако добиете и како нашите предмети,позитивните оцени е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.Гаранцијата ќе важи за 6 месеци против производство на дефект.ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за DHL, Fed Ex, или ЕМС услуга детали пред да купите. pls забелешка,ние не сме responsble за враќање превозот надомест.Гаранцијата не се однесува на следниве околности :
а) Штетата предизвикана од прекумерно ware&солза,злоупотреба, несоодветна инсталација или операција, занемарување,несреќи.
б) Штетата предизвикана од природни disaters,поплава пожар,гром или загадување.Ние го задржуваме правото да го одбие цел за понудувачот haveing негативни или скриени повратни информации и не се регистрирани понудувачи кои се пријавени од Aliexpress.
100% Гаранција Работи LCD Дисплеј +Екран на Допир Digitizer Собранието За ZTE ѕвезда 1 s2002 star1 Мобилен Телефон на Поправка Делови
Одделение А+++++
Карактеристики :
1.

Детали

боја:
Црна, Бела
Број На Модел На:
За ZTE ѕвезда 1 s2002 star1
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Компатибилен Бренд:
ZTE
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LTPro
Тип:
LCD Екран на Допир Digitizer Собрание
квалитет:
Одделение А+++++
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Местото на Оригиналот:
Шенжен,Кина (Копно)
Големина:
5.0
боја:
црна/бела
тип на модел:
LCD Собранието За ZTE ѕвезда 1 s2002 star1
Свеж

Избор на клиенти