.

.

New
За Lg k7 X210 X210DS Lcd Дисплеј+Допир Стакло Digitizer Со Рамка Собрание Бел Замена на Екранот

За Lg k7 X210 X210DS Lcd Дисплеј+Допир Стакло Digitizer Со Рамка Собрание Бел Замена на Екранот

DEN 1789.44

Стока
Достапно.


Известување
Оваа единица ќе бидат тестирани во пред испораката. Ние се обидуваме да ви даде одговор во рок од 24hours.
Прифаќаме само оригиналниот пакет. Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за објективни причини. Ова не е лесен за инсталација.
За Lg X210 X210 DS Lcd Дисплеј+Допир Стакло Digitizer Рамка Собранието на Белата боја
Ова е само за X210 верзија !!!!!
Карактеристики :
• За Екранот со допир замена на делови
• Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакување
• Тестирани пред превозот и 100% работи добро
• Испорака во 3 работни дена по потврди плаќање
Пакет :
• 1pcs LCD со Екран на Допир Digitizer Собрание
Превозот :
• Да бидете сигурни дека купувачот интерес, ние сме САМО можност да се брод предмети да се земјите како што се наведени
Гаранција
•1 месеци Гаранција. сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
• Површината изгребани од Несоодветно управувана од страна на лично exclued
• На екранот треба да биде на тест пред инсталирани на телефонот. Ако сте го купиле во несоодветна состојба, ве молиме ИМАЈТЕ во предвид дека на превозот и ракувањето такса нема да бидат вратени, сите се врати превозот надомест треба да се плати од страна на купувачот Гарантен опфаќа замена или поправка.

Детали

боја:
Бела
LCD Комплет:
Yes
Број На Модел На:
за x210/x210ds
Компатибилен Бренд:
LG
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
highbirdfly
Резолуција На Екранот:
854x480
Свеж

Избор на клиенти