.

.

New
За Samsung галакси S3 Mini i8190 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Сензор Стакло Собранието Со Рамка I8190N I8195 Без Home Копче

За Samsung галакси S3 Mini i8190 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Сензор Стакло Собранието Со Рамка I8190N I8195 Без Home Копче

DEN 1173.00
DEN 1379.52

Стока
Достапно.

Проверете го моделот на вашиот телефон ,не го купи ред
2. Ако екранот може да работи добро ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди posotive повратни информации,доколку стоката не може да работи добро ,ве молиме да не ни остави негативни преглед.ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. 100% Нови & 100% Тестирање И Во Штркот & Силна Пакување & Брза Испорака & Следење На Број
Напомена :
1. Ако екранот може да работи добро ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди posotive повратни информации,доколку стоката не може да работи добро ,ве молиме да не ни остави негативни преглед.
Екранот со Samsung galaxy S3 Mini i8190 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Сензор Стакло Собранието Со Рамка I8190 N I8195 i8200
Опис :
1. Ве молиме не држи го на вашиот телефон пред да тест на екранот за да можат да работат
3.ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот
Вистински Слики :
Опис : 1. Оваа стока е замени екранот
2.Копија стоката е нова стока ,многу поевтини;Оригиналната стока исто како и екранот на телефонот
3. На овој линк е вклучуваат : Екран ;збир на Алатки;На Лепило 3.Изборот на "LCD Само" или "Без Рамка ", што значи оваа стока вклучуваат : LCD со екран на допир, но без рамка ;"LCD Со Рамка ", што значи тоа е екран на допир и LCD екранот и со тоа рамка
2. Ве молиме проверете со вашиот модел на телефон ,не го купи погрешно 4.

Детали

боја:
LCD Само Црна, LCD Само Бели, LCD Само Сино, LCD Со Црна Рамка, LCD Со Рамка Бела, LCD Со Сина Рамка
Број На Модел На:
за S3 Mini
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Samsung
Резолуција На Екранот:
800x480
Број На Модел На:
за S3 Mini
боја:
Црна/Бела/Сино
време на испорака:
1-2 работен ден
statu:
Тестирање Пред Превозот
функција 1:
за i8190 екранот
функцијата 2:
за i8190 lcd дисплеј
Големина:
4.0 inch
Свеж

Избор на клиенти