.

.

New
Оригиналната За LG K8 LTE K350N K350E K350DS LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Собранието Со рамка за бесплатен превозот

Оригиналната За LG K8 LTE K350N K350E K350DS LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Собранието Со рамка за бесплатен превозот

DEN 1497.60

Стока
Достапно.


Оригиналната За LG K8 LTE K350 N K350 E K350 DS LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Собрание
Карактеристики :
1.Бренд нови врвот lcd собранието .
2.Поправка или Замена на стари скршени разбиена оштетени погрешни lcd екран на допир.
3.Ние ќе ги тестираат тоа, еден по еден ,и бидете сигурни дека тоа работи добро .
4. Најдобра по продажба на услуги .

Детали

боја:
без рамка црно, без рамка бела, со црна рамка, рамка со бела
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Број На Модел На:
За LG K8
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LG
Компатибилен Бренд:
LG
боја:
црна/бела
QC:
Тест еден по еден
Свеж

Избор на клиенти