.

.

New
Висок Квалитет wisecoco 3.5 инчен за Getac PS336 екран на допир екран на допир панел digitizer стакло бесплатен превозот

Висок Квалитет wisecoco 3.5 инчен за Getac PS336 екран на допир екран на допир панел digitizer стакло бесплатен превозот

DEN 2147.00
DEN 2385.12

Стока
Достапно.

Висок Квалитет wisecoco 3.5 инчен за Getac PS336 екран на допир екран на допир панел digitizer стакло бесплатен превозот
опис : 1. големи во парк сега, за рефус цена, само да не контактирате ! 2. строго се тестираат пред превозот и работи добро 3. за било какви прашања, само контактирајте ме.

Детали

Број На Модел На:
за Getac PS336
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
3.5
Екран На Допир За Тип:
Resistive Екран
Резолуција На Екранот:
1280x720
Бренд Име:
Wisecoco
Свеж

Избор на клиенти