.

.

New
JEDX Оригинални Средината Плоча Пред LCD Домување Шасија Рамка Рамки Замена за Nokia Lumia 720 730 Поправка Делови

JEDX Оригинални Средината Плоча Пред LCD Домување Шасија Рамка Рамки Замена за Nokia Lumia 720 730 Поправка Делови

DEN 335.52

Стока
Достапно.


-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција. Професионално и спакувани за да се обезбеди безбедно транзит Ние обезбеди вистинска регистрирани следење на број, за секој пакет
Пакет Содржина : 1 x Оригинални Средината на Плоча Замена за Nokia Lumia 720 730
Пакет Содржи :
1 x за Nokia Lumia 720 730 Рамка за Домување
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Детали

боја:
Lumia 720, Lumia 720
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Nokia Lumia 720 730
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
JEDX
Компатибилен Бренд:
Nokia
Карактеристики:
назад домување
во парк:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
квалитет:
Бренд Нови
Функција:
Видиме Замена На Делови
Компатибилен:
за Nokia Lumia 720 730
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти