.

.

New
JEDX Оригинални За Xiaomi Redmi 3S Dual SIM Држачот за Sim Послужавник За Xiaomi Redmi 3 Про Нано SIM 1/2 Микро ТФ-Картичка Замена на Делови

JEDX Оригинални За Xiaomi Redmi 3S Dual SIM Држачот за Sim Послужавник За Xiaomi Redmi 3 Про Нано SIM 1/2 Микро ТФ-Картичка Замена

DEN 143.52

Стока
Достапно.


-Негативни повратни информации не реши ништо.
Пакет Содржи :
1 x за Redmi 3 S SIM Картичка читач
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка).
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Детали

боја:
Златна, Сребрена, Темно Сива Боја
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Број На Модел На:
За Xiaomi Redmi 3S
Бренд Име:
JEDX
Материјал:
Пластични со Allumium
Компатибилен:
За Xiaomi Redmi 3S
Карактеристики:
Мобилен телефон SIM картичка читач
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Број На Модел На:
За Xiaomi Redmi 3S
Свеж

Избор на клиенти