.

.

New
JEDX Оригинални за Sony Xperia C5 Ултра Dual SIM / Единствен Слотот за SIM Картичката Фах Носителот Адаптер за Телефонски Карта Носителот Приклучок за Фах

JEDX Оригинални за Sony Xperia C5 Ултра Dual SIM / Единствен Слотот за SIM Картичката Фах Носителот Адаптер за Телефонски Карта

DEN 219.36

Стока
Достапно.

за Sony Xperia C5 Ултра Слотот за SIM Картичката Фах 100% Оригинални Вистински Картичка Слотот за Држачот за Замена на Делови за Sony Xperia C5 Ултра , Слободни Shippi нг! Карактеристики : Оригинален бренд нова SIM картичка послужавник за Sony Xperia C5 Ултра Функција : Тоа се користи за да се замени скршен, оштетени или неработни SIM картичка фах носителот со нова Бои : Црна Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. Компатибилен : за Sony Xperia C5 Ултра Пакет се вклучени : 1 x Бренд Нови Оригинални SIM Картичка Послужавник за Sony Xperia C5 Ултра
Тоа е Двојна SIM Послужавник!!! Ова е слободна SIM Послужавник!!!

Детали

боја:
Слободна SIm, Двоен sim
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Sony Xperia C5
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JEDX
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Црна
квалитет:
ОЕМ
Карактеристики:
Мобилен телефон SIM Слот
Тежина:
0.002KG
Компатибилен:
За Sony Xperia C5
Материјал:
Метал
во парк:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Свеж

Избор на клиенти