.

.

New
Користи+ назад рамка+Антени држачот За Doogee F3 Про MTK6753 5.0 FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот+следење на број

Користи+ назад рамка+Антени држачот За Doogee F3 Про MTK6753 5.0 FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот+следење на број

DEN 480.00
DEN 528.00

Стока
Достапно.


Користи+100% оригинални назад рамка+Антени држачот За Doogee F3 Про MTK6753 5.0" FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот+следење на број

Детали

боја:
Црна
Бренд Име:
ebuydoor
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
Doogee F3 Про
Материјал:
бамбус
Компатибилен Бренд:
DOOGEE
Свеж

Избор на клиенти