.

.

New
Црна/Сребрена/Злато Нови Станбени Дома Главната Функција Keypads Покрие Случај За Nokia 6700c 6700 , Бесплатен Превозот

Црна/Сребрена/Злато Нови Станбени Дома Главната Функција Keypads Покрие Случај За Nokia 6700c 6700 , Бесплатен Превозот

DEN 349.92

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Nokia 6700 C 6700 . 100% Совршено се вклопуваат. Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување. 100% Сосема Нов.
Пакет се вклучени :
Мобилен Keypads (Pls изберете Боја ви се потребни.) Слики :

Детали

боја:
Црна, Жолта / Злато, Сребро / Сива
осветлување:
No
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
6700C
Водоотпорен:
No
Компатибилен Бренд:
Nokia
Бренд Име:
Ymitn
Свеж

Избор на клиенти