.

.

New
Оригинални Нови Копчето Flex Кабли+Volume Flex Кабел За Леново A5500 Висок Квалитет

Оригинални Нови Копчето Flex Кабли+Volume Flex Кабел За Леново A5500 Висок Квалитет

DEN 143.52

Стока
Достапно.

Плаќање : 1 ,можете да ја користите вашата кредитна картичка плати преку aliexpress, ако има било какви прашања во врска со плаќање , pls се чувствуваат слободни да ме Контактирате .ако се направи трговија на големо или имате други прашања , pls се чувствуваат слободни да ме контактирате преку trademanager . Можете исто така да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Превозот Начин ,Така што можете да ги пратите на тоа , тоа ќе додадете $1. Ние немаме одговорноста за превозот адреса е предвидено погрешно 7.Купувачот треба брод на друга адреса (не aliexpress потврди адреса) треба да контактирате со нас пред да го купи објектот.

Детали

дизајн:
Бар
Бренд Име:
JIARUILA
Број На Модел На:
За Леново A5500
Компатибилен Бренд:
За Леново A5500
Контрола На Квалитет:
Секој Еден Е Тестирање Пред Превозот
Свеж

Избор на клиенти