.

.

New
Нови Главниот Одбор Конектор Лента Flex Кабел За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Hongmi Note3 Мобилен телефон

Нови Главниот Одбор Конектор Лента Flex Кабел За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Hongmi Note3 Мобилен телефон

DEN 144.00

Стока
Достапно.

modname=ckeditor
1. 100% висок quanity производи .
2, Сите предмети биле тест пред брод .
3. Лесно да се инсталира, но тоа треба професионална вештина за да го инсталирате, ве молиме да се биде внимателен
4. Prefect одговара за Xiaomi Redmi Забелешка 3 Hongmi Note3 Мобилен телефон
Пакет :
1pcs Нови Главниот Одбор Конектор Лента Flex Кабел

Детали

Бренд Име:
westrock
Број На Модел На:
Redmi Забелешка 3
дизајн:
Бар
Свеж

Избор на клиенти