.

.

New
Враќање Мени со Допир ID Сензор за Отпечатоци Flex Кабел Замена на Делови за Huawei Искачи Колега 7 Телефон

Враќање Мени со Допир ID Сензор за Отпечатоци Flex Кабел Замена на Делови за Huawei Искачи Колега 7 Телефон

DEN 191.52

Стока
Достапно.

modname=ckeditor 1. 100% висок quanity производи .
2, Сите предмети биле тест пред брод .
3. Лесно да се инсталира, но тоа треба професионална вештина за да го инсталирате, ве молиме да се биде внимателен
4. Prefect одговара за Huawei Искачи Колега 7 Телефон
Пакет :
1pcs * Враќање Мени со Допир ID Сензор за Отпечатоци Flex Кабел

Детали

боја:
Златна, Бела, црна
Бренд Име:
westrock
Број На Модел На:
Мате 7
дизајн:
Бар
Свеж

Избор на клиенти