.

.

New
JEDX Оригинални Нови за HTC One M7 Микро USB Полнач за Полнење Порта Dock Конектор Флекс Кабел + Микрофон Микрофон

JEDX Оригинални Нови за HTC One M7 Микро USB Полнач за Полнење Порта Dock Конектор Флекс Кабел + Микрофон Микрофон

DEN 353.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период.за HTC One M7 Моќ НА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Звукот Префрлање Flex Кабел Замена
Производи Карактеристики : Ова делови се Полни Порта flex кабел. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Секој објект има се тестирани и се во добра состојба пред да се испорача.
Компатибилен : за HTC One M7
Пакет содржи : 1 X на HTC One M7 Полнење Flex Кабел
Пакет Содржи :
1 x на HTC One M7 Полнење Flex
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress. Препорачуваме професионална инсталација, па само ги купите овој објект, ако знаеш како да го замени со нов. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака, или e-mail за нас. Професионални КК пред да се достави и совршен пакет, па можете да се чувствуваат удобно да се купуваат и користат.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Вистински следење на број, безбедно пакет, брза испорака.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад.

Детали

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за hTC One M7
Компатибилен Бренд:
HTC
Бренд Име:
JEDX
Компатибилен :
за hTC One M7
Класификација:
Мобилен Телефон Полнење Flex Кабел
Descroption:
Cahrging Flex Замена
Состојба:
Број На Модел На:
Бесплатен превозот :
Yes
Објектот:
Полнење Flex Кабел
превозот:
со Валиден Следење на Број
Свеж

Избор на клиенти