.

.

New
JEDX Оригинални Тестирани Држачи за Полнење Flex Кабел За Asus Zenfone Max ZC550KL 5.5 Полначот Порт USB Полнење Клупа Flex Кабел

JEDX Оригинални Тестирани Држачи за Полнење Flex Кабел За Asus Zenfone Max ZC550KL 5.5 Полначот Порт USB Полнење Клупа Flex Кабел

DEN 309.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Знаете статусот на вашиот парцела во секое време, повеќе безбедно и посигурен.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.USB Док Полнење Port + Микрофон Микрофон Модул Одбор за Asus Max Поправка и Замена на Делови Карактеристики : Висок квалитет на Полнење преку USB Порта, со микрофон одбор за Asus Zenfone Max Ако вашиот Полнење преку USB Порт или микрофонот е скршен или дефект, а вие треба да го замени на скршени еден.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. И објектот дефинитивно е вашиот најдобар избор; Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. Компатибилен : за Asus Zenfone Max
Пакет се вклучени : 1 x USB Порт за Полнење + Микрофон Модул Одбор Замена за Asus Zenfone Max
Пакет Содржи :
1 x за Asus Zenfone Max usb порт USB Полнење Flex
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.

Детали

дизајн:
Бар
Бренд Име:
JEDX
Број На Модел На:
За Asus Zenfone Max ZC550KL
Компатибилен Бренд:
За Asus Zenfone Max ZC550KL
Компатибилен :
За Asus Zenfone Max ZC550KL
Класификација:
Мобилен Телефон Полнење Flex Кабел
Descroption:
Cahrging Flex Замена
Состојба:
Број На Модел На:
Бесплатен превозот :
Yes
Објектот:
Полнење Flex Кабел
превозот:
со Валиден Следење на Број
Свеж

Избор на клиенти