.

.

New
QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За Nokia Lumia 930 630 635 535 Вистински Нови Слушалка слушалка за Уво во Замена на висок квалитет

QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За Nokia Lumia 930 630 635 535 Вистински Нови Слушалка слушалка за Уво во Замена на висок квалитет

DEN 129.12

Стока
Достапно.

Функција : Користете да се замени скршен бескорисни Приемник Слушалка Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за Nokia Lumia 930 630 635 535 Пакет се Вклучени : 2 X Приемник Слушалка
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Детали

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
930 630 635 535
Компатибилен Бренд:
Nokia
Свеж

Избор на клиенти