.

.

New
Wyieno 5Pcs/Многу MX5 Конектор Флекс Кабел Замена на Делови За MX5 Полнење преку USB Порт Вибратор Со Микрофон Лента

Wyieno 5Pcs/Многу MX5 Конектор Флекс Кабел Замена на Делови За MX5 Полнење преку USB Порт Вибратор Со Микрофон Лента

DEN 912.00

Стока
Достапно.


5 Pcs/Многу MX5 Конектор Флекс Кабел Замена на Делови За MX5 Полнење преку USB Порт Вибратор Со Микрофон Лента
Спецификации :
Име на производ USB flex кабел Модел За mx5 Боја Главен Материјал Тежина 120g Пакет Содржина 5 Компјутери USB flex кабел
Опис :
Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена;
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

Детали

Број На Модел На:
MX5 MX 5
дизајн:
Бар
Бренд Име:
wyieno
Свеж

Избор на клиенти