.

.

New
Оригиналниот Микрофон Микрофон за Леново S850 5Горила Стакло HD MTK6582 Quad Core Бесплатен Превозот

Оригиналниот Микрофон Микрофон за Леново S850 5Горила Стакло HD MTK6582 Quad Core Бесплатен Превозот

DEN 393.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Оригиналниот Микрофон Микрофон за Леново S850 5"Горила Стакло HD MTK6582 Quad Core Бесплатен Превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Детали

Бренд Име:
Homtom
Свеж

Избор на клиенти