.

.

New
5 парче Микро USB Полнење Port Конектор За LG Optimus L7 P700 P705 P710 P715 L9 P760 P769 E960 P880 Приклучете го Полначот Порта

5 парче Микро USB Полнење Port Конектор За LG Optimus L7 P700 P705 P710 P715 L9 P760 P769 E960 P880 Приклучете го Полначот Порта

DEN 175.00
DEN 192.00

Стока
Достапно.


Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена. [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка Топло Совети : Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата цел. Времето за испорака е околу 15~60 работни дена, треба да почека многу трпеливо. Покрај тоа, пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус )Купувачот НЕ ги прифати pls не место цел. 4. Ali Express Стандард на Превозот со Следење на Информации 5. Ние ќе ги преземе следниве пакување методи 6. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето, ако купувачите не може да го прифати, ве молиме да не купи.

Детали

Бренд Име:
Џинг Ченг Da
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
LG
Број На Модел На:
MC-117
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
L7 P700 P705 P710 P715 L9 P760 P769
Свеж

Избор на клиенти