.

.

New
2 парчиња/многу XGE Нови Гласно Говорник ѕвончето измамник за Philips W6618 W3500 T3500 W3509 X513 X3560 X501 X806 X622 W3550

2 парчиња/многу XGE Нови Гласно Говорник ѕвончето измамник за Philips W6618 W3500 T3500 W3509 X513 X3560 X501 X806 X622 W3550

DEN 138.24

Стока
Достапно.


Потсетување :
1. Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ. Со цел да се avoide проблеми, Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот.
2. Цел ќе биде предаден во 2-5 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Или сме во долг јавен празник домашни]
3. Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа со нас според својата цел. Ние ќе ги провери и да ви одговори веднаш штом ќе може да.
4. Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата исплата. Обично ќе трае 15~60 работни дена да пристигне, па pls чека тој многу трпеливо.
5. Пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус). Ако Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел.
6. Ако имате било какви проблеми по ставка примени, вие сте добредојдени да не контактирате за решенија. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и да се направи нашите клиенти задоволни.
7. Ние ќе ги преземе следниве пакување методи :

Детали

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Philips W6618 W3500 T3500 W3509 X513 X3560 X501 X806 X622 W3550
Бренд Име:
XGE
Компатибилен Бренд:
Philips
Свеж

Избор на клиенти