.

.

New
Оригинални Нови за Oneplus 2 копчето сензор Flex Кабел Замена на Делови

Оригинални Нови за Oneplus 2 копчето сензор Flex Кабел Замена на Делови

DEN 479.52

Стока
Достапно.


i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!
Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!
Повеќе од 5 години на индустријата искуство!
Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот!
[Вид Забелешка : ]
Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Ве молиме не't open спор случајно , во спротивно ќе биде снимен како лоши кредити од страна на нас, Aliexpress, и исто така од Кина Продавачи на Шампионите. И да биде блокиран.
100% Оригинални за Oneplus 2 копчето сензор Flex Кабел Замена на Делови
Компатибилен : за Oneplus 2
Карактеристики : 100% одговара за Oneplus 2. Функција : Овој објект дефинитивно може да се замени скршен, оштетената, испукана или бескорисни копчето сензор Flex Кабел. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. Препорачуваме професионална инсталација, па само ги купите овој објект, ако знаеш како да го замени со нов. Испраќање од страна на Регистрирани Воздух Пошта, со Валидни Вистински Следење на Број, може да се провери следење на информации до пакет испорака успешно. Пакет се вклучени : 1 X Оригинални копчето сензор Flex за Oneplus 2
'

Детали

Бренд Име:
iParto
Број На Модел На:
За OnePlus 2
дизајн:
Бар
Компатибилен:
За OnePlus 2
Состојба:
Висок Квалитет на оригинален бренд
Се потенцира :
Тестирани пред пратката
Објектот:
Мобилен Телефон Замена На Делови Додатоци
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.030kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
12cm x 12cm x 11cm (4.72in x 4.72in x 4.33in)
Свеж

Избор на клиенти