.

.

New
5.2 инчен Elephone S3 говорникот приемник Нови Оригинални Пред Слушалка за Уво Поправка Додатоци За S3.

5.2 инчен Elephone S3 говорникот приемник Нови Оригинални Пред Слушалка за Уво Поправка Додатоци За S3.

DEN 474.24

Стока
Достапно.


5.2 инчен Elephone S3 говорникот приемник 100% Нови Оригинални Пред Слушалка за Уво Поправка Додатоци За S3 .
1. 100% Оригинални и Нови. Одговара на телефон Elephone S3 совршено.
2. Го замени стариот, расипан, скршени Телефонот Пред Слушалката Слушалката Приемник, во предниот уво позиција.
3. Ве молиме да го користите под познавање на телефонот на поправка. Ние не ќе се одговорни за непрофесионално штета. Професионалната Инсталација е препорачливо.
4. Производот е тестиран и се проверуваат пред превозот.
5. Accesory САМО, Мобилен телефон НЕ е вклучен.
Пакет : 1 * Elephone S3 Говорникот Приемникот Пред Слушалка.

Детали

Бренд Име:
iParto
Број На Модел На:
Elephone S3 приемник
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
за Elephone S3
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.080kg (0.18lb.)
Пакет Големина:
8cm x 8cm x 8cm (3.15in x 3.15in x 3.15in)
Свеж

Избор на клиенти