.

.

New
1 set=2 парчиња/многу за Samsung Галакси C5 / C5000 Wifi Антена Сигнал Flex Кабел Замена на делови

1 set=2 парчиња/многу за Samsung Галакси C5 / C5000 Wifi Антена Сигнал Flex Кабел Замена на делови

DEN 114.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.


1 set=2 парчиња/многу за Samsung Галакси C5 / C5000 Wifi Антена Сигнал Flex Кабел Replaceme nt делови

Детали

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Samsung Галакси C5 / C5000
Бренд Име:
lotusjuin
Компатибилен Бренд:
Samsung
Свеж

Избор на клиенти