.

.

New
2 парчиња/многу XGE Нови Полнење преку USB Порт Dock Конектор Поправка Делови за Леново A820 A278T A765e S890 B8000 Yoga8 S6000 S6000-F

2 парчиња/многу XGE Нови Полнење преку USB Порт Dock Конектор Поправка Делови за Леново A820 A278T A765e S890 B8000 Yoga8 S6000

DEN 138.24

Стока
Достапно.


Ние се посвети за да се обезбеди
професионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.
Детали за производот :
1 Тестирани пред превозот.
2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.
3 Големи во парк/support големо.
За превозот :
1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).
2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.
3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.
(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка/Јужна Америка/Русија во рок од 90 дена)
4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите. Ако треба да се промени на адресата, треба да контактирате со нас за ПОБРЗО пред испраќаат.
(Особено за руските Купувачи, pls бидете сигурни дека тоа е твоето полно име)
По-продажба на Услуги :
Ако не сте задоволни за оштетените/погрешен објекти примени или било какви други причини, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорови или
оставајќи негативни/неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се решат проблемите.

Детали

дизајн:
Бар
Бренд Име:
XGE
Број На Модел На:
за Леново A820 A278T A765e јога 8 S890 B8000 S6000 S6000-F S6000-H
Компатибилен Бренд:
Леново
Свеж

Избор на клиенти