.

.

New
USB Док Конектор за Полнење Порта Flex Кабел За iPhone 6 Плус 6S Плус 7 7 Плус USB Конектор Приклучок Flex Кабел Поправка Делови

USB Док Конектор за Полнење Порта Flex Кабел За iPhone 6 Плус 6S Плус 7 7 Плус USB Конектор Приклучок Flex Кабел Поправка Делови

DEN 179.52

Стока
Достапно.


.
USB Док Конектор за Полнење Порта Flex Кабел За i Phone 6 Плус 6 S Плус 7 7 Плус USB Конектор Приклучок Flex Кабел Поправка Делови
1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет .
2. Замена Flex Кабел За Iphone 6 S Плус 6 Плус 5.5 Инчен 7 7 Плус.
3. Поправка/Замена На Вашите Стари ,Оштетените,Скршени,Испукана,Неупотребливи Flex Кабел .
4. Секој Објект Е Тестиран Пред Превозот.
5. Голема Количина На Залиха.
6. Тестирани Пред Превозот И 100% Работи Добро.
Answer : ___________________________ Note : (1) : препорачуваме професионална инсталација .
(2) : препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на собранието знаење пред да купите.

Детали

боја:
Бренд Име:
E-KINLIN
Број На Модел На:
За iPhone 6 Плус 6S Плус 7 7 Плус
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Состојба:
100% нови
Употреба:
Поправка/Замена на вашите стариразбиенанеупотребливи Делови
квалитет:
100% Висок Квалитет, Тест РЕД
Компатибилен 1:
За iphone 6 6 Плус 6S 6S Плус 7 7 Плус
Составни Делови:
Полначот Порта Flex Кабел
Пакет:
Меур кеси
Место На Origian:
Shenzhen(Кина)
Свеж

Избор на клиенти