.

.

New
10pcs/многу За Samsung ИНТЕРАКЦИЈАТА S2 i9100 i9188 i9108 држачот за sim картичка читателот фах приклучок на слотот за Sim читателот замена конектор.

10pcs/многу За Samsung ИНТЕРАКЦИЈАТА S2 i9100 i9188 i9108 држачот за sim картичка читателот фах приклучок на слотот за Sim читателот

DEN 345.00
DEN 379.20

Стока
Достапно.


Детали

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Samsung ИНТЕРАКЦИЈАТА S2 i9100 i9188 i9108
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX
Компатибилен Бренд:
Samsung
Свеж

Избор на клиенти