.

.

New
XGE 50PCS/многу Тешко картичка со екран панел LCD екран границата се отвори отстранување за мобилни телефони Поправка Алатки

XGE 50PCS/многу Тешко картичка со екран панел LCD екран границата се отвори отстранување за мобилни телефони Поправка Алатки

DEN 618.24

Стока
Достапно.


Потсетување :
1. Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ. Со цел да се avoide проблеми, Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот.
2. Цел ќе биде предаден во 2-5 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Или сме во долг јавен празник домашни]
3. Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа со нас според својата цел. Ние ќе ги провери и да ви одговори веднаш штом ќе може да.
4. Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата исплата. Обично ќе трае 15~60 работни дена да пристигне, па pls чека тој многу трпеливо.
5. Пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус). Ако Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел.
6. Ако имате било какви проблеми по ставка примени, вие сте добредојдени да не контактирате за решенија. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и да се направи нашите клиенти задоволни.

Детали

дизајн:
Бар
Бренд Име:
XGE
Број На Модел На:
LCD екран на границата се отвори отстранување
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Големина:
8.5х5.5cm
Свеж

Избор на клиенти