.

.

New
Висок Квалитет 2X 1800mAh Замена на Батеријата Батерии За HTC Стрелец G14 Сензација G17 Z710e EVO 3D Sensation 4G Мобилен Телефон

Висок Квалитет 2X 1800mAh Замена на Батеријата Батерии За HTC Стрелец G14 Сензација G17 Z710e EVO 3D Sensation 4G Мобилен Телефон

DEN 312.00
DEN 405.60

Стока
Достапно.


Висок Квалитет 2 X 1800m Ah Телефон за Замена на Батеријата Батерии За HTC Стрелец G14 Сензација G17 Z710e EVO 3 D Sensation 4 G
* Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор.
* Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни.
* Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.
* Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција.
* Батерија Тип : Литиум Јонска
* Капацитетот на батеријата : 1800 mah
* Напон : 3.7 v
* Батеријата големина на : 5.2*5.2*0.5
* Компатибилен со моделите :
за HTC Стрелец
за HTC G14,Сензација,Т-мобиле Sensation 4 G
за HTC G17,Z710e
за HTC EVO 3 D (не за EVO и EVO 4 G)
Pakage вклучуваат :
* 2x батеријата

Детали

Бренд Име:
GOLDFOX
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Компатибилен Бренд:
HTC
Број На Модел На:
ZA213
боја:
Црна
Применлив модел:
за HTC Стрелец
за HTC G17,Z710e:
за HTC G14,Сензација,Т-мобиле Sensation 4G
за HTC EVO 3D:
не за EVO и EVO 4G
Напон:
3.7 V
Batteria Тип:
Литиум Јонска
Капацитетот На Батеријата:
1601mAh-2000mAh
Свеж

Избор на клиенти