.

.

New
QiAN SiMAi 1PCS Нови BG58100 BG86100 батеријата За HTC G14 Z710E Z710T X515M X315D Z715E Sensation XE / XL G18 X315E X310E

QiAN SiMAi 1PCS Нови BG58100 BG86100 батеријата За HTC G14 Z710E Z710T X515M X315D Z715E Sensation XE / XL G18 X315E X310E

DEN 199.20

Стока
Достапно.

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Детали

Број На Модел На:
BG58100 BG86100
Квалитетот сертификација:
MSDS,CE
Компатибилен Бренд:
HTC
Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Бренд Име:
Qian simai
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
За G14 Z710E Z710T X515M X315D Z715E Sensation XE / XL G18 X315E
is_customized:
Yes
Квалитетот сертификација:
CCC
Свеж

Избор на клиенти