.

.

New
QiAN SiMAi 1PCS G132450mAh Оригинални Висок квалитет Злато батеријата За HTC G13 шумски пожар S A510e T9292 HD3 HD7 Мобилен Телефон

QiAN SiMAi 1PCS G132450mAh Оригинални Висок квалитет Злато батеријата За HTC G13 шумски пожар S A510e T9292 HD3 HD7 Мобилен Телефон

DEN 224.64

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.7 V Капацитет : 2450m Ah Одговара машина : За HTC G13 шумски пожар S A510e T9292 HD3 HD7 Пакет вклучуваат : 1pcs x G13 Злато батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Добредојдовте на нашата продавница!
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка
Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.
Опис На Производот :
Број на модел : G13 Напон : 3. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Квалитетот сертификација:
MSDS,CE
Компатибилен Бренд:
HTC
Број На Модел На:
G13
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Бренд Име:
Qian simai
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
G13 шумски пожар S A510e T9292 HD3 HD7
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
2001mAh-2500mAh
Квалитетот сертификација:
CCC
Свеж

Избор на клиенти