.

.

New
Камерон Кинеско 3500mAh Батеријата BL-T8, EAC62118701 за LG Камелеон, D950, D955, D958, D959, F340, G Флекс, KS1301, LGL23, LS995

Камерон Кинеско 3500mAh Батеријата BL-T8, EAC62118701 за LG Камелеон, D950, D955, D958, D959, F340, G Флекс, KS1301, LGL23, LS995

DEN 707.00
DEN 744.00

Стока
Достапно.


*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Да се избегне изложување на батеријата да се течни или кои се предмет на силна механички шокови.Да го раскине било апликации кои не се во употреба.
* Објектите се добро спакувани со opp вреќа и кутија,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.Можете да ги користите Baixt Надворешни Батеријата да се направи вашиот мобилен телефон батеријата да трае подолго.Случаен краток спој може да се случи кога метален објект како што е монета клип,или пенкало предизвика директно поврзување на позитивниот(+) и негативниот(-) крај на батеријата краток спој на краевите може да ја оштети батеријата на објектот што е поврзан.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
На купувачот :
ДОБРЕДОЈДЕ !!!
Pls слободно контактирајте со продавачот на интернет за да се потврди дали имаат инвентар.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Така pls се зборува за продавачот, прво за повеќе информации за стоки и испорака. Поради некои осветлување проблем може да биде мало боја разлика за одредени производи. Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката. Ви благодариме.Префрлете се на вибрации надвор и да го намали тонот на ѕвонење и паузирањето на екранот.

Детали

Бренд Име:
Камерон Кинеско
Компатибилен Бренд:
LG
Квалитетот сертификација:
CE,ДСП
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Број На Модел На:
КС-LKD955SL
Свеж

Избор на клиенти