.

.

New
Камерон Кинеско 2200mAh Батеријата BL-49SF за LG G4 Победи, G4C, G4s, H515, H525N, H731, H734, H735, H735L, H735T, H735TR, H736, H736P

Камерон Кинеско 2200mAh Батеријата BL-49SF за LG G4 Победи, G4C, G4s, H515, H525N, H731, H734, H735, H735L, H735T, H735TR, H736,

DEN 798.00
DEN 840.00

Стока
Достапно.

Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) со Шведска пост/Кина пост, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЊЕ
1. Ви благодариме. :
BL-49 SF, EAC92919001
Спецификации :
Напон : 3. Чувајте ја батеријата помеѓу 5%-95%.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Избегнувајте overcharge и со текот на испуштање.47 Пот
Димензија : 68. Ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката.Да се избегне изложување на батеријата да се течни или кои се предмет на силна механички шокови.Да се избегне изложување на високи температури 140°F/60°C.Можете да ги користите Baixt Надворешни Батеријата да се направи вашиот мобилен телефон батеријата да трае подолго.
* Објектите се добро спакувани со opp вреќа и кутија,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
Белешки
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.

Детали

Бренд Име:
Камерон Кинеско
Компатибилен Бренд:
LG
Квалитетот сертификација:
CE,ДСП
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Број На Модел На:
КС-LKH735XL
Свеж

Избор на клиенти