.

.

New
Камерон Кинеско 1550mAh Батеријата KGFL-53HN, LGFL-53HN за LG C729, G2X, Optimus 2X, Optimus 3D P920, P920H, P925, P929, P990, P999

Камерон Кинеско 1550mAh Батеријата KGFL-53HN, LGFL-53HN за LG C729, G2X, Optimus 2X, Optimus 3D P920, P920H, P925, P929, P990,

DEN 661.00
DEN 696.00

Стока
Достапно.

Случаен краток спој може да се случи кога метален објект како што е монета клип,или пенкало предизвика директно поврзување на позитивниот(+) и негативниот(-) крај на батеријата краток спој на краевите може да ја оштети батеријата на објектот што е поврзан.pls контактирајте со нас прво да се потврди вашиот претпочитаат начин.
* Објектите се добро спакувани со opp вреќа и кутија,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.Не предизвикувајте краток спој со батеријата.
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЊЕ
1.
На купувачот :
ДОБРЕДОЈДЕ !!!
Pls слободно контактирајте со продавачот на интернет за да се потврди дали имаат инвентар.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Префрлете се на вибрации надвор и да го намали тонот на ѕвонење и паузирањето на екранот.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ви благодариме.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Бидејќи ние се фабрички продаваат директно и, исто така, има неколку вистински продавници во Кина, сите предмети aresold од многу брзо. Поради некои осветлување проблем може да биде мало боја разлика за одредени производи. Тоа не е голем квалитет проблем затоа што било природно крзно производи имаат овој феномен.

Детали

Бренд Име:
Камерон Кинеско
Компатибилен Бренд:
LG
Квалитетот сертификација:
CE,ДСП
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Број На Модел На:
КС-LKP929XL
Свеж

Избор на клиенти