.

.

New
Камерон Кинеско 650mAh Батеријата SBPL0080101 за LG F1200, F9100, F9200, G210, G5600, G932, L3100

Камерон Кинеско 650mAh Батеријата SBPL0080101 за LG F1200, F9100, F9200, G210, G5600, G932, L3100

DEN 638.00
DEN 672.00

Стока
Достапно.

Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката. Ние ќе ви одговори ПОБРЗО.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како ?подарок? со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена. Ви благодариме.
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЊЕ
1. :
SBPL0080101
Спецификации :
Напон : 3. Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) со Шведска пост/Кина пост, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
* Објектите се добро спакувани со opp вреќа и кутија,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.40 mm
Камерон кинеско модел Бр. Ве молиме престане да полнење кога батеријата е 100% се наплаќа.pls контактирајте со нас прво да се потврди вашиот претпочитаат начин.

Детали

Бренд Име:
Камерон Кинеско
Компатибилен Бренд:
LG
Квалитетот сертификација:
CE,ДСП
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
0-1300mAh
Број На Модел На:
КС-LF1200SL
Свеж

Избор на клиенти