.

.

New
за Xiaomi Redmi 1S батеријата+ Полнач Клупа Оригинални BM41 2000mAh Замена Li-батерија за Xiaomi Hongmi Црвен Ориз Redmi 1S

за Xiaomi Redmi 1S батеријата+ Полнач Клупа Оригинални BM41 2000mAh Замена Li-батерија за Xiaomi Hongmi Црвен Ориз Redmi 1S

DEN 484.32

Стока
Достапно.


Детали

Компатибилен Бренд:
xiaomi
Квалитетот сертификација:
CE
Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Бренд Име:
Jinsuli
Број На Модел На:
BM41
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот На Батеријата:
1601mAh-2000mAh
Квалитетот сертификација:
CCC
Свеж

Избор на клиенти