.

.

New
За DC Моќност Џек Кабел Подигнат 15-5000 5555 5558 DC30100UD00

За DC Моќност Џек Кабел Подигнат 15-5000 5555 5558 DC30100UD00

DEN 88.00
DEN 96.48

Стока
Достапно.

Големина : 4 инчен Состојба : Едно парче Нови DC Моќност Џек За Dell. Големина : 4 инчен
Состојба : Едно парче Нови DC Моќност Џек За Dell.
Компатибилни Модели : Dell Inspiron 15-5000 5555 5558 Серија
Пакет содржина : 1 x Dell МОЌ ЏЕК
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детали

Број На Модел На:
GTBL
Свеж

Избор на клиенти