.

.

New
Новата Црна 6 Метри Антена RP-SMA Продолжување Кабел WiFi Wi-Fi Рутер

Новата Црна 6 Метри Антена RP-SMA Продолжување Кабел WiFi Wi-Fi Рутер

DEN 155.52

Стока
Достапно.

Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.6 Метри
Ова е RG174 Коаксијален Кабел
Ова е RP-SMA (Обратна Поларитетот SMA) продолжување на кабел
Приклучок директно во вашиот Meraki, D-link DWL520, Linksys WMP11, WET11, Netgear MA311, или D-link APs (нешто што користи во Обратна Поларитетот SMA)
за да ја прошири кабел за инсталирање на антената на локација 6 M Антена RP-SMA Продолжување Кабел Wi Fi Wi-Fi Рутер
Карактеристики :
Ве молиме да забележите дека SMA во Обратна Поларните формат (без pin внатре) и понекогаш повик RP-SMA
Боја : црна
Кабел должина : 6 метри
Тежина : 90g
Пакет Се Вклучени :
1* 6m Wi Fi Антена RP-SMA Продолжување Кабел за Wi-Fi Рутер
Топло Информации
1. Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Ви благодариме!
2.

Детали

is_customized:
Yes
Примена:
Targi Електроника
Тип:
DC Кабелот за Напојување
Број На Модел На:
SZ-NFLC-I000730
Свеж

Избор на клиенти