.

.

New
100cm 13awg multimeter кабел линии висока температура отпорни на силиконски низок отпор алигатор клип тест линија 1pair

100cm 13awg multimeter кабел линии висока температура отпорни на силиконски низок отпор алигатор клип тест линија 1pair

DEN 815.52

Стока
Достапно.


Бесплатен превозот 100cm 13awg multimeter кабел линии висока температура отпорни на силиконски низок отпор алигатор клип тест линија 1pair

Детали

is_customized:
Yes
Примена:
Targi Електроника
Тип:
DC Кабелот за Напојување
Број На Модел На:
13-100cmbr
Машки Крајот Тип:
Банана
Женски Крајот Тип:
Никој
Свеж

Избор на клиенти