.

.

New
БЕСПЛАТНИ DHL/ФЕДЕКС ПРЕВОЗОТ ! 220V/110V SINBO МИНИ Домаќинство Вакуум Пластична Кеса Sealer Пакување на храна Машина DZ-280

БЕСПЛАТНИ DHL/ФЕДЕКС ПРЕВОЗОТ ! 220V/110V SINBO МИНИ Домаќинство Вакуум Пластична Кеса Sealer Пакување на храна Машина DZ-280

DEN 5376.00

Стока
Достапно.

Колку долго е животот на машината? Овој мал вакуум машина не е погоден за континуирано работно време е премногу долго. DZ300 тип за автоматско вакуум sealer, на кои се присутни во коло контрола, технологија се уште не е совршен, на несреќата и чип во пресметката грешки се појавуваат такви проблеми, им даде на корисниците предизвика некои штета. Ако секое работно оптоварување многу, дуќанџиите ви препорачуваме да се купи професионална машина.045 Mpa
Мерење : 360*150*80mm
Тежина : 2. Тоа е машина која е компактен, преносни во големина и лесен за употреба. Машина сама по себе бара потрошен материјал или easilydamagedparts? Машина сама по себе не треба да се потрошен материјал, easilydamagedparts главно вклучуваат висока температура лента, запечатување лента, притисок, овие три работи устата сунѓерот во локалните продавници за хардвер се продаваат. Зошто да се користи по период од време, некои луѓе ќе се чувствувате вшмукување потешко? Ова се должи на капсулирало некои со маснотии храна, маснотии се вдишат чадот гас устата и вакуум пумпа внатре, Блокирани воздух премин, ве молиме ќе маснотии за да ги тргнат од, може да се користи нормално, Не на употребата на алтернативниот вакуум машина квалитет.
2)Ние испрати предмети во рамките на 3-5days и да ви даде следење на броеви. DZ280 тип машини и други брендови DZ300 тип машини се што диференцијација? DZ280 вид вакуум машина, употреба е патент за заклучување дизајн, Притиснете clamshell,Имено, може автоматски да се заклучи машини clamshell, Закачени вакуум отворање делови, не течење на воздухот. Оваа машина исто така може да се користи на мрежата на тргување установи, медицински третман агенција, ресторан и хотел.
DHL/ФЕДЕКС Бесплатен Превозот! 220 V/110 V Мал Прирачник Muli-Функционална Храна Вакуумско Пакување Машина SINBO ,апарати за Вакуумско Пакување Машина DZ-280/2 SD со
БЕСПЛАТЕН ДАР-Запечатување Торба
Опис
Модел : DZ-280
Напојување : 220 V/50 Hz или 110 V/60 Hz
Автоматско Одделение : Полу-Автоматски
Ширина на Топлина -Запечатување : 40-280 MM (11.

Детали

боја:
220V, 110V
Примена:
Електрични Алатка Во Собата,Апарати За Домаќинство Постави Алатка
Пакет:
Кутија
Број На Модел На:
DZ280
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1
Бренд Име:
GOLDSTPK
Тип:
Комбинација
Свеж

Избор на клиенти