.

.

New
TJ прирачник 4 боја 2 станица tshirt екран печатење машина т-маица печатач притиснете опрема 55*45см DIY TShirts

TJ прирачник 4 боја 2 станица tshirt екран печатење машина т-маица печатач притиснете опрема 55*45см DIY TShirts

DEN 13336.00
DEN 14038.08

Стока
Достапно.

Табела тип и комбинациски дизајн заштедува место и полесно за транспорт.
TJ прирачник 4 боја 2 станица tshirt печатење на екран
машина т-маица печатач притиснете опрема 55*45см DIY TShirts
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификации :
Карактеристики :
1.Сите-метална конструкција, напредни електростатско прскање и electroplating, издржлив, лесен за јасно и нема рѓа.Опремен со целосен сет на инсталирање алатки, прирачник инструкции, инсталација и работа со видео записи.Печатење на екран platen слој може да ротирате независно која е лесно да се управува со повисока ефикасност.Голема поддршка уред го задржува машина стабилна и во рамнотежа.Едноставен, но рационални и повеќе практични конструкции
2.
Параметри :
Боја : 4 боја
Станица : 2 станица
Platen големина : 55*45см
Тежина : 36kg
Пакет големина : 50*50*74cm
Забелешка : Ако имате било каков проблем со оваа машина ,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ви благодариме
.На екранот се стега може да бидат преместени нагоре и надолу, која е погодна за екран рамка во рамките на 3cm дебелина.Прилагодливи двојно-пролет уреди се достапни за екран рамки на различна тежина.

Детали

Примена:
Електрични Постави Алатка
Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
екран печатач
Број На Производ:
H0023
Свеж

Избор на клиенти