.

.

New
(Обичните Верзија) YFX-100Q Компјутер Цевка Машина за Сечење Microcomputer Автоматско Цевка Машина за Сечење 220V/110V 350W 0-100mm

(Обичните Верзија) YFX-100Q Компјутер Цевка Машина за Сечење Microcomputer Автоматско Цевка Машина за Сечење 220V/110V 350W 0-100mm

DEN 31440.00

Стока
Достапно.


(Обичните Верзија) YFX-100 Q Компјутер Цевка Машина за Сечење Microcomputer
Автоматско Цевка Машина за Сечење 220 V/110 V 350 W 0-100mm
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Answer : ___________________________ Note : (обична верзија) YFX-100 Q, има Кинески верзија и на англиската верзија 2 видови,
Кинеската верзија е 220 V, англиската верзија е 110 V.
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : YFX-100 Q (обичните верзија) компјутер цевка машина за сечење
Напон : 220 V / 110 V
Моќност : 350 W
Сечење ширина на опсег : 0-100mm
Сечење должина, опсег : 0-9999mm
Стабилност : висок
Сечење нож материјал : SKD1 high speed челик
Големина на : 50 * 39 * 35cm
Тежина : 28 KG
Answer : ___________________________ Note : YFX-100 Q (обичните верзија) , има Кинески верзија и на англиската верзија 2 видови,
Кинеската верзија е 220 V, англиската верзија е 110 V.

Детали

боја:
220V, 110V
Примена:
Електрични Постави Алатка
Бренд Име:
ZJMZYM
Пакет:
Кутија
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1
Број На Модел На:
YFX-100Q
Тип:
компјутер цевка машина за сечење
Примена:
индустрија
Број На Производ:
FC966
Модел:
YFX-100Q
Име:
(обичните верзија) компјутер цевка машина за сечење
Напон:
220V / 110V
моќност:
350W
Сечење ширина на опсег:
0-100mm
Сечење должина, опсег:
0-9999mm
Сечење нож материјал:
SKD1 голема брзина
Големина:
50 * 39 * 35cm
Тежина:
28KG
Свеж

Избор на клиенти