.

.

New
5 КОМПЈУТЕРИ О-Прстен на Чекан Клипот Гума запечатување Прстен Замена за BOSCH 24 11218EVS GAH500DSE 1 610 210 187 11221DVS GAH500DSR

5 КОМПЈУТЕРИ О-Прстен на Чекан Клипот Гума запечатување Прстен Замена за BOSCH 24 11218EVS GAH500DSE 1 610 210 187 11221DVS GAH500DSR

DEN 417.60

Стока
Достапно.

(Курирската служба DHL.Ако ви се допаѓа производот,ве молиме љубезно ја напушти својата цел 5 ѕвезда повратни информации.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;
3.Ние апсолутно ќе се реши за вас позитивно.
Напомена :
Ве молиме секогаш да се споредат димензии р eplacement дел со прикажаните
ГОЛЕМИНА : 25*35*7mm
Информации За Исплата
1.Ние ќе бидат одговорни за сите извозните процедури.Ние ќе ја испратите вашата предмети кога ќе примите вашата исплата,и ќе го испратите на следење на број, веднаш по пратката се пратени.И ние не можеме да ве информираме еден по еден однапред.
Одговорност и Бизнис
1.

Детали

боја:
11218EVS GAH500DSE, 11221DVS GAH500DSR
Бренд Име:
KIMGU
DIY Материјали:
Металугрија
GBH2-24 DFR:
GBH2-24 RLE
Свеж

Избор на клиенти