.

.

New
ТУРБО TB2565 452073-5004S 452073 2674A056 Турбополнач За Perkin-s За JCB Лопата Loader Моќ Различни 1004-4 THR3 1993 - 4.0 L

ТУРБО TB2565 452073-5004S 452073 2674A056 Турбополнач За Perkin-s За JCB Лопата Loader Моќ Различни 1004-4 THR3 1993 - 4.0 L

DEN 10108.00
DEN 11231.52

Стока
Достапно.

Опис на производот Турбо 100% Нов TB2565 452073-5004 S 452073 2674 A056 Турбополнач За Perkins JCB Лопата Loader Моќ Единици Различни 1004-4 THR3 1993 - 4.0 L 107 HP НОВИ Турбо модел : TB2565 Дел БР. : 452073-5004 S 452073-0002 452073-0004 452073-2 452073-4 ОЕМ БР. : 2674 A056 11999239 9011999239 Апликација возило : За Perkin-s За JCB Лопата Loader Моќ Единици Различни 1993 - 4.0 L Примена на моторот : 1004-4 THR3 1993 - 4.0 4.0 L L, 4000 кзм, 4 Цилиндри Масло за ладење Апликации 1993-94 За Perkins JCB Лопата Loader со Мотор 1004-4 THR3 1994 - За JCB ЛОПАТА Loader, Разни со Мотор 1004-4 THR3 1994 - За Perkins Силата на Моторот Единици , Разни со Мотор 1004-4 THR3

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
TB2565 452073 2674A056 За Perkins JCB Лопата Loader 1004-4 THR3 4.0 L
Објектот:
TB2565 452073 Турбо Турбополнач
Дел Број:
452073-5004S 452073-0002 452073-0004 452073-2 452073-4
Дел Број .:
452073 5004S 452073 0002 452073 0004 452073 2 452073 4
OE БР.:
2674A056 11999239 9011999239
Апликацијата возило:
За Perkin-s За JCB Лопата Loader Моќ Единици Различни 1993 - 4.
Примена на моторот:
1004-4 THR3 1993 - 4.0 4.0 L L, 4000 кзм, 4 Цилиндри
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
Гаранција:
12 месеци Turbo
Дел Број.. :
4520735004S 4520730002 4520730004 4520732 4520734
Модел:
TB2565 452073 2674A056 За Perkins JCB Лопата Loader 1004-4 THR3 4.0 L
Свеж

Избор на клиенти