.

.

New
GT1852V 709836 709836-0001 709836-0004 726698-0001 778794 726698 Турбо За Мерцедес Бенц Спринтер ВАН 311CDI 1999 - OM611 2.2 L

GT1852V 709836 709836-0001 709836-0004 726698-0001 778794 726698 Турбо За Мерцедес Бенц Спринтер ВАН 311CDI 1999 - OM611 2.2

DEN 14108.00
DEN 15503.52

Стока
Достапно.


Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол.Ние и ветуваме на поправка или промена турбо за скршени извештај подолу : турбина школка почеток ;масло излегуваат во јавноста итн.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.2) 143 GT1852 V 709836-0001 6110960899
- Позитивни Повратни Информации Од Светот Купувачот Клиенти
## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање.

Детали

Број На Модел На:
GT1852V 709836-0004 709836-0001 709836-0003 OM611
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
GT1852V GT18 VNT 709836 Турбополнач Турбо НОВИ
Дел Број:
709836-0004 709836-0001 709836-0003 726698-0001 778794-0001
OE БР.:
A6110960899 6110960899 6110961699 6110961599
Апликацијата возило:
За МЕРЦЕДЕС Бенц Спринтер јас VAN1999-2003 година
Примена на моторот:
OM611 2.2 L 141HP
Дел Број.:
709836 0004 709836 0001 709836 0003 726698 0001 778794 0001
Гарантен период:
12 месеци
Модел:
GT1852V 709836-0004 709836-0001 709836-0003 OM611
Свеж

Избор на клиенти