.

.

New
TF035 TD04 49135-03101 49135-03100 49135-03110 49135-03111 Вода за Ладење Турбо За Мицубиши PAJERO Delica Предизвикувач 4M40 ЗА 2,8 L

TF035 TD04 49135-03101 49135-03100 49135-03110 49135-03111 Вода за Ладење Турбо За Мицубиши PAJERO Delica Предизвикувач 4M40

DEN 9216.00
DEN 10127.52

Стока
Достапно.

ве молиме бидете сигурни дека вашата цел е точно точно.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање;
1.
Добар квалитет,прифатлива цена,професионална услуга,брза испорака -Нашите предности.
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци од денот на приемот. ние сме од Wuhan Кина,каде што е седиштето на Dongfeng Motor , Dongfeng Х da , Dongfeng Peugeot Citroen и Cummin s Источна Азија Истражувачки Центар.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени. и поголем избор на патнички автомобили турбо модели од целиот свет. :
ME201677 ME202012 ME202435
ME200903 ME201677 ME201337
Пакување : 260 X230 X270mm
Пакување Детална : Цврста картонска кутија
Апликацијата возило :
За Мицубиши PAJERO / Delica / Challeng e r 2.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Ние само можеме да прифатиме размена ако објектот е примена неточни или неисправни.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.Сите производи се продаваат како што е опишано. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. Во повеќето случаи, вашиот објект ќе биде предаден во рок од 24 часа на потврди за плаќање.8 LD мотор 4 M40(Вода), турбополнач
Турбо модел :
TD04/TF035/ TF035 HM-12 T НОВИ
Дел NO. За време на транспортот,ве молиме бидете во контакт со нас преку E-mail , за да се осигура ефективна комуникација, и да се избегне царинење одложувања, итн.
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА , Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.
Главната turbochargers за извоз, Ако треба, ве молиме контактирајте не и кажете ни на дел број и возила. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
TF035 49135-03101 49135-03100 За Мицубиши Delica За 2,8 L 4M40
Објектот:
TF035HM-12T Турбополнач Турбо Турбина 49135 03101
Дел Бр.:
49135-03101 49135-03100 49135-03110 49135 03100 49135 03110
OE БР.:
ME201677 ME202012 ME200903 ME201677 ME201337
Апликацијата возило:
За Мицубиши PAJERO Delica Предизвикувач За 2,8 L D
Примена на моторот:
За Мицубиши Мотор 4M40 ЗА 2,8 L D
Гарантен период:
12 месеци Турбополнач Со Дихтунзи
Ладење:
Вода за ладење и Масло за подмачкување
Модел:
TF035 49135-03101 49135-03100 За Мицубиши Delica За 2,8 L 4M40
Свеж

Избор на клиенти