.

.

New
Турбо TF035 49135-03130 49135-03310 Масло за ладење Турбополнач За Мицубиши Pajero shogun II интеркулер Силен Камион 4M40 ЗА 2,8 L D

Турбо TF035 49135-03130 49135-03310 Масло за ладење Турбополнач За Мицубиши Pajero shogun II интеркулер Силен Камион 4M40 ЗА

DEN 9172.00
DEN 10079.52

Стока
Достапно.

или (и) ОЕМ Бр.5 L 5 TF035 49135-03101/MD202012 За МИЦУБИШИ Pajero,4 M40 ЗА 2,8 L 6 TF035 HM-12 T-4 За МИЦУБИШИ Pajero 7 TF035-12 T-4 49135-03310/MD202578 За МИЦУБИШИ Pajero,4 M40 ЗА 2,8 L 8 TF035 49135-03110/ME202012 За MITSUBISHT(вода за ладење,4 M40 9 TDO4-11 G-4 49177-02500/01 MD170563 За МИЦУБИШИ на масло за ладење, без да vlave,4 D56 T2. предизвикани од производство грешки. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. Вашите наредби се добредојдени. : MD202579 MD202578
Големина : 250*230*220mm
Пакување Детална : Цврста картонска кутија
Апликацијата возило :
За Мицубиши Pajero II/shogun За FORD Силен Камион За 2,8 L интеркулер
Примена На Моторот :
4 M40 ЗА 2,8 L D интеркулер 125 HP
Ладење :
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
Дел БР.
Ако имате прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе направиме се за најбрзиот повратни информации!
-
Трансакцијата Правила
Ако ви треба за да купите турбо или да се знаат повеќе детали, ве молиме испратете порака до нас за турбо специфичен модел, дел број и потребни количини,не двоумете се, ние ќе ви ги даде поевтини товарни понуда и детален опис на производот.Се врати превозот на трошоците се на одговорност на клиентот.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање;
1.Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога вашето враќање пристигнува.
Турбополнач Спецификација
TF035 49135-03130 49135-03310 Турбо Масло за ладење Турбополнач За Мицубиши Pajero/shogun интеркулер За FORD Силен Камион 4 M40 ЗА 2,8 L D
Турбо модел :
TD04/TF035 HM-12 T-4 НОВИ
Дел NO.

Детали

Број На Модел На:
TD04 49135-03310 49135-03130 За Мицубиши Pajero shogun 4M40 ЗА 2,8 L
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
TD04 TF035HM-12T-4 Турбополнач Турбо Турбина
Дел Број:
49135-03310 49135-03130 49135 03310 49135 03130 4913503310 4913503130
OE БР.:
MD202579 ME202578
Апликацијата возило:
За Мицубиши Pajero shogun Силен Камион За 2,8 L интеркулер 4M40
Примена на моторот:
4M40 ЗА 2,8 L D Масло за ладење
Гарантен период:
12 месеци Турбо Со дихтунзи
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
Модел:
TD04 49135-03310 49135-03130 За Мицубиши Pajero shogun 4M40 ЗА 2,8 L
Свеж

Избор на клиенти