.

.

New
Бесплатен превозот,0.1*8мм батеријата јазичиња Никел позлатен челична лента лента плоча лист за батеријата заварување пакет собрание

Бесплатен превозот,0.1*8мм батеријата јазичиња Никел позлатен челична лента лента плоча лист за батеријата заварување пакет собрание

DEN 2736.00

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
2/3/4/5/6/7/8 серија
DIY Материјали:
Електрични
одделение:
никел лента
Ni (Мин):
>/=99.96%
Број На Модел На:
HA002
Тежина:
1kg
Thinckness Е прилагодена:
0.07 mm~0.4 mm
Ширина Е прилагодена:
2mm-100mm
Е Прилагодена:
Yes
Тип:
никел лента
Прав Или Не:
Не Во Прав
Објектот Големина:
0.1 x 8мм
Свеж

Избор на клиенти